Nie. #222342
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer Camp 544
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Camp 544 |
| Początkowa rejestracja | 05/1995 |
| Przebieg | 165.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.440 kg |
| Długość w mm | 6.080 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Wyświetlacz prędkościomierza uległ awarii
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Karlsruhe
Kod Pocztowy: 76137
Odległość:
... km
Nie. #222342
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer Camp 544
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.