Nie. #218965
Aktywny
Hymer Camp 52 D
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Camp 52 D |
| Początkowa rejestracja | 04/1990 |
| Przebieg | 268.891 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 55 kW (75 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1929 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.150 kg |
| Długość w mm | 5.230 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Podłoga w łazience
Lokalizacja
Niemcy, Neu Poserin
Kod Pocztowy: 19399
Odległość:
... km
Nie. #218965
Aktywny
Hymer Camp 52 D
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.