Nie. #213733
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer C 494
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | C 494 |
| Początkowa rejestracja | 03/2004 |
| Przebieg | 177.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.020 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Brodzik nie jest już szczelny
Lokalizacja
Niemcy, Blomberg
Kod Pocztowy: 32825
Odległość:
... km
Nie. #213733
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer C 494
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.