Nie. #216205
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B660 SL
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 12:26)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B660 SL |
| Początkowa rejestracja | 01/2010 |
| Przebieg | 98.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 135 kW (184 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2987 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 7.300 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brakuje oryginalnego kołpaka z przodu.
Samochód posiada 2TV i elektryczne ogrzewanie podłogowe, akumulatory Sehlitium 200A, podnośniki, lodówkę z zamrażalnikiem nad piekarnikiem
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Heinsberg
Kod Pocztowy: 52525
Odległość:
... km
Nie. #216205
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B660 SL
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 12:26)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.