Nie. #219267
Renegocjacja
Hymer B654
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B654 |
| Początkowa rejestracja | 06/2001 |
| Przebieg | 126.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.860 mm |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Stan lakieru na tylnym zderzaku i błotnikach.
Lokalizacja
Niemcy, Köln
Kod Pocztowy: 51061
Odległość:
... km
Nie. #219267
Renegocjacja
Hymer B654
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.