Nie. #222760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B534
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 11:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B534 |
| Początkowa rejestracja | 06/1993 |
| Przebieg | 181.500 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 54 kW (73 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 5.630 mm |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Telewizor nie jest podłączony
Lokalizacja
Niemcy, Hannover
Kod Pocztowy: 30519
Odległość:
... km
Nie. #222760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B534
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 11:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.