Nie. #227556
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer b524
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | b524 |
| Początkowa rejestracja | 07/2002 |
| Przebieg | 157.800 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.060 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Antena satelitarna z wgnieceniem, ale w pełni funkcjonalna
Lokalizacja
Niemcy, Dettighofen
Kod Pocztowy: 79802
Odległość:
... km
Nie. #227556
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer b524
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.