Nie. #225169
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B514SL Silverline
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B514SL Silverline |
| Początkowa rejestracja | 03/2006 |
| Przebieg | 165.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 1VBV54 |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
Opis ogólny
Znane wady
czujnik schoonwatertank werkt niet goed en verduistering van het dakraam rolt niet goed op
Lokalizacja
Holandia, Tilburg
Kod Pocztowy: 5018ce
Odległość:
... km
Nie. #225169
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer B514SL Silverline
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.