Nie. #225185
Sprzedany
Hymer B MC I 600
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 15:41
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B MC I 600 |
| Początkowa rejestracja | 03/2020 |
| Przebieg | 26.600 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2143 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.430 kg |
| Długość w mm | 7.195 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Höxter
Kod Pocztowy: 37671
Odległość:
... km
Nie. #225185
Sprzedany
Hymer B MC I 600
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 15:41
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.