Nie. #202755
Aktywny
Hymer B 680 Starline
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B 680 Starline |
| Początkowa rejestracja | 11/2017 |
| Przebieg | 62.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 140 kW (190 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2987 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.300 kg |
| Długość w mm | 7.997 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Markiza z oznakami zużycia, wymagałaby odnowienia
Lokalizacja
Niemcy, Eckernförde
Kod Pocztowy: 24340
Odległość:
... km
Nie. #202755
Aktywny
Hymer B 680 Starline
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.