Nie. #212357
Aktywny
Hymer B 595
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 12:01)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B 595 |
| Początkowa rejestracja | 07/2010 |
| Przebieg | 96.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Kierownica wielofunkcyjna |
Opis ogólny
Znane wady
Pilot zdalnego sterowania klimatyzacją nadwozia nie działa, ale klimatyzację można obsługiwać za pomocą przycisku.
Lokalizacja
Niemcy, Wuppertal
Kod Pocztowy: 42349
Odległość:
... km
Nie. #212357
Aktywny
Hymer B 595
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 12:01)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.