Nie. #222324
Aktywny
Hymer B 524
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B 524 |
| Początkowa rejestracja | 03/2004 |
| Przebieg | 146.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.399 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki użytkowania ze względu na wiek... wyszczerbione obszary na zderzakach
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Dinslaken
Kod Pocztowy: 46539
Odległość:
... km
Nie. #222324
Aktywny
Hymer B 524
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.