Nie. #217832
Okazja do zakupu
Hymer B 504 CL
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:50)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | B 504 CL |
| Początkowa rejestracja | 09/2007 |
| Przebieg | 115.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.300 kg |
| Długość w mm | 5.969 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Schwalmstadt
Kod Pocztowy: 34613
Odległość:
... km
Nie. #217832
Okazja do zakupu
Hymer B 504 CL
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:50)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.