Nie. #207180
Aktywny
Hymer 602 free
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 14:40)
Dostępność: 30. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | 602 free |
| Początkowa rejestracja | 05/2019 |
| Przebieg | 81.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie wgniecenie na tylnej krawędzi dachu
Uszkodzenie
Lokalizacja
Austria, Vöcklabruck
Kod Pocztowy: 4840
Odległość:
... km
Nie. #207180
Aktywny
Hymer 602 free
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 14:40)
Dostępność: 30. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.