Nie. #219000
Aktywny
Hymer 564
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | 564 |
| Początkowa rejestracja | 03/1992 |
| Przebieg | 99.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 60 kW (82 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1929 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Pęknięcie w lewym dolnym rogu przedniej szyby, poza polem widzenia kierowcy, pozostało niezmienione od co najmniej 2020 roku.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Austria, Graz
Kod Pocztowy: 8020
Odległość:
... km
Nie. #219000
Aktywny
Hymer 564
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.