Nie. #218993
Aktywny
Hymer 564
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | 564 |
| Początkowa rejestracja | 07/2001 |
| Przebieg | 161.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Kocioł Truma nie zapala się prawidłowo
Lokalizacja
Niemcy, Düsseldorf
Kod Pocztowy: 40470
Odległość:
... km
Nie. #218993
Aktywny
Hymer 564
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.