Nie. #232353
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hobby Vantana ontour
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Vantana ontour |
| Początkowa rejestracja | 05/2022 |
| Przebieg | 36.500 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Lekko wygięte ramię markizy 1A. Markiza działa bez zarzutu.
Niewielkie wgniecenie słupka po prawej stronie. Cofający womi z bagażnikiem rowerowym uderzył w nasz zaparkowany womi. Mało widoczne. Ekspertyza dostępna
Lokalizacja
Niemcy, Norderstedt
Kod Pocztowy: 22844
Odległość:
... km
Nie. #232353
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hobby Vantana ontour
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.