Nie. #224342
Okazja do zakupu
Hobby Toskana D670 AK KMC
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:25)
Dostępność: 01. August 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Toskana D670 AK KMC |
| Początkowa rejestracja | 04/2009 |
| Przebieg | 91.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.395 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Wady wizualne i oznaki wieku - zewnętrzne i wewnętrzne
Lokalizacja
Niemcy, Musterstadt
Kod Pocztowy: 12345
Odległość:
... km
Nie. #224342
Okazja do zakupu
Hobby Toskana D670 AK KMC
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:25)
Dostępność: 01. August 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.