Nie. #179125
Zakończenia
Hobby Siesta t555
Koniec aukcji: wt., 27.01.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Siesta t555 |
| Początkowa rejestracja | 12/2006 |
| Przebieg | 113.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Lakier częściowo odpryśnięty na zderzaku
TÜV jest wymagany, ale pojazd jest obecnie zakryty na placu.
Uszkodzenie nadwozia
Wgniecenie na drzwiach nadwozia
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, BERGTHEIM
Kod Pocztowy: 97241
Odległość:
... km
Nie. #179125
Zakończenia
Hobby Siesta t555
Koniec aukcji: wt., 27.01.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.