Nie. #223561
Aktywny
Hobby Siesta
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 16:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Siesta |
| Początkowa rejestracja | 05/2009 |
| Przebieg | 136.700 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.842 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| ESP | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Bardzo mało używane, bardzo dobry stan
Lokalizacja
Niemcy, Höchstädt
Kod Pocztowy: 89420
Odległość:
... km
Nie. #223561
Aktywny
Hobby Siesta
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 16:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.