Nie. #207739
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hobby Optima on Tour Edition
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Optima on Tour Edition |
| Początkowa rejestracja | 06/2021 |
| Przebieg | 48.500 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.790 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzone latające drzwi
Małe wgniecenie na drzwiach pasażera
Rozładowany akumulator nadwozia.
Wizyta w warsztacie samochodowym 20 maja w celu przeprowadzenia testu gazowego i wymiany akumulatora.
Lokalizacja
Niemcy, Dülmen
Kod Pocztowy: 48249
Odległość:
... km
Nie. #207739
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hobby Optima on Tour Edition
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.