Nie. #231635
Aktywny
Hobby Optima Deluxe V 60 GF
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 10:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Optima Deluxe V 60 GF |
| Początkowa rejestracja | 03/2017 |
| Przebieg | 150.335 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielka rysa pod drzwiami nadwozia
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Neuwied
Kod Pocztowy: 56567
Odległość:
... km
Nie. #231635
Aktywny
Hobby Optima Deluxe V 60 GF
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 10:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.