Nie. #13364
Zakończenia
Hobby DeLuxe 350 TB
Koniec aukcji: śr., 22.11.2023, 14:25
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | Hobby |
| Model | DeLuxe 350 TB |
| Początkowa rejestracja | 05/2012 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 1.100 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Nie |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 06/2024 |
| Długość w mm | 5.350 mm |
| Szerokość w mm | 2.200 mm |
| Wysokość w mm | 2.590 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WHB30B02B0FB03132 |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | dobry |
| Liczba osi | 1 |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Nie |
| Liczba miejsc do spania | 2 |
Sprzęt
| Liczba przyłączy butli gazowej | 2 |
| ATC / system antypoślizgowy | |
| Układ hamulca najazdowego | |
| Kuchnia | |
| Osłona dyszla | |
| Łóżko francuskie | |
| Zaciemnienie okna | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Dach GRP | |
| Lodówka | |
| Markiza | |
| Układ słoneczny | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
-Mieliśmy wilgotną plamę na dużym oknie nad skrzynką gazową, typową dla Hobby. Uszkodzenie spowodowane wodą naprawione przez nas samych, a nie profesjonalnie (patrz zdjęcie)
-Uderzenie z tyłu po prawej stronie (patrz zdjęcie)
.
Schäden
Lokalizacja
Niemcy, Osterburg
Kod Pocztowy: 39606
Odległość:
... km
Nie. #13364
Zakończenia
Hobby DeLuxe 350 TB
Koniec aukcji: śr., 22.11.2023, 14:25
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.