Nie. #17574
Sprzedany
Hobby De Luxe 560 KMFe
Koniec aukcji: śr., 29.05.2024, 14:23
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | Hobby |
| Model | De Luxe 560 KMFe |
| Początkowa rejestracja | 07/2021 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.000 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Tak |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 09/2025 |
| Długość w mm | 7.510 mm |
| Szerokość w mm | 2.500 mm |
| Wysokość w mm | 2.679 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WHB24C33A1FM35020 |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | dobry |
| Liczba osi | 1 |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Nie |
| Liczba miejsc do spania | 5 |
Sprzęt
| Zbiornik na ścieki | |
| ATC / system antypoślizgowy | |
| Układ hamulca najazdowego | |
| automatyczna regulacja hamulca | |
| Kuchnia | |
| Łóżko francuskie | |
| Prysznic | |
| Elektryczne ogrzewanie dodatkowe | |
| Łóżka piętrowe / Łóżka piętrowe | |
| Bagażnik rowerowy | |
| Zaciemnienie okna | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie podłogowe | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Lodówka | |
| Felgi aluminiowe | |
| Markiza | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB |
| Okno ramki | |
| Wsparcie stabilności | |
| Markiza | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie wgniecenie o długości maksymalnie 10 cm po lewej stronie drzwi nadwozia, które stanowi jedynie wadę wizualną.
Lokalizacja
Niemcy, Neubrandenburg
Kod Pocztowy: 17033
Odległość:
... km
Nie. #17574
Sprzedany
Hobby De Luxe 560 KMFe
Koniec aukcji: śr., 29.05.2024, 14:23
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.