Nie. #224175
Aktywny
Hobby 585MC AK
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:49)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hobby |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 585MC AK |
| Początkowa rejestracja | 01/2004 |
| Przebieg | 164.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.890 mm |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
MOT wygasł w czerwcu 2024 roku, aktualny test gazowy również nie jest dostępny
Wiem, że wymagane są prace spawalnicze przy wejściu oraz na prawym i lewym nadkolu. Reduktor ciśnienia gazu i związane z nim węże muszą zostać wymienione.
Nie dotyczy TÜV: W brodziku występują drobne pęknięcia włoskowate, a tylna ściana toalety również ma pęknięcie (patrz zdjęcia).
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Rethwisch
Kod Pocztowy: 23847
Odległość:
... km
Nie. #224175
Aktywny
Hobby 585MC AK
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:49)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.