Nie. #226506
Aktywny
Globecar Campscout
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 13:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Globecar |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Unbekannt |
| Początkowa rejestracja | 12/2012 |
| Przebieg | 105.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.360 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uderzenie w tylną prawą część - zadrapania na plastikowych elementach
pewne oznaki zużycia i zadrapania wynikające z wieku.
Lokalizacja
Niemcy, Itzehoe
Kod Pocztowy: 25524
Odległość:
... km
Nie. #226506
Aktywny
Globecar Campscout
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 13:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.