Nie. #218012
Okazja do zakupu
Globecar Campscout
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:27)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Globecar |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Campscout |
| Początkowa rejestracja | 02/2011 |
| Przebieg | 135.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 88 kW (120 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 7znz49 |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Basse
Kod Pocztowy: 8342SJ
Odległość:
... km
Nie. #218012
Okazja do zakupu
Globecar Campscout
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:27)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.