Nie. #223410
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
GiottiLine TherryT37
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 10:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | GiottiLine |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | TherryT37 |
| Początkowa rejestracja | 04/2011 |
| Przebieg | 86.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 116 kW (158 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 58-pzz-7 |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.350 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Motor kap lakschade
Uszkodzenie
Lokalizacja
Holandia, Helmond
Kod Pocztowy: 5705KC
Odległość:
... km
Nie. #223410
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
GiottiLine TherryT37
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 10:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.