Nie. #101327
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
GiottiLine Therry T 37 S
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | GiottiLine |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Therry T 37 S |
| Początkowa rejestracja | 05/2018 |
| Przebieg | 45.500 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.362 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenie tylnego fartucha spowodowane uderzeniem. Uszczelniony.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Nuthe-Urstromtal
Kod Pocztowy: 14947
Odległość:
... km
Nie. #101327
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
GiottiLine Therry T 37 S
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.