Nie. #207505
Okazja do zakupu
Frankia Vier persoons op L300
Ta aukcja wygasła (wt., 31.03.2026, 13:53)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Vier persoons op L300 |
| Początkowa rejestracja | 02/1988 |
| Przebieg | 140.000 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 55 kW (75 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1499 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Benzyna |
| Licence Plate | Geldig NL |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Gaskachel werking onbekend
Lokalizacja
Holandia, Woensdrecht
Kod Pocztowy: 4634
Odległość:
... km
Nie. #207505
Okazja do zakupu
Frankia Vier persoons op L300
Ta aukcja wygasła (wt., 31.03.2026, 13:53)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.