Nie. #224562
Aktywny
Frankia i600
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | i600 |
| Początkowa rejestracja | 11/2001 |
| Przebieg | 130.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzony kontroler ładowania dla zasilania z lądu
Niewielkie uszkodzenie lewej powierzchni zewnętrznej
Wskaźnik paliwa waha się w ostatnim kwartale
Lokalizacja
Niemcy, Koblenz
Kod Pocztowy: 56077
Odległość:
... km
Nie. #224562
Aktywny
Frankia i600
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.