Nie. #213833
Aktywny
Frankia I 790 GD
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | I 790 GD |
| Początkowa rejestracja | 04/2016 |
| Przebieg | 85.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.500 kg |
| Długość w mm | 7.855 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Lekkie uszkodzenie z tyłu (skaza)
Lokalizacja
Niemcy, Maselheim
Kod Pocztowy: 88437
Odległość:
... km
Nie. #213833
Aktywny
Frankia I 790 GD
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.