Nie. #224883
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Frankia Fiat Ducato 290
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Fiat Ducato 290 |
| Początkowa rejestracja | 10/1992 |
| Przebieg | 145.232 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenia spowodowane gradem
Uszkodzenia spowodowane wodą w łazience przez poprzedniego właściciela, naprawione
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Talheim
Kod Pocztowy: 78607
Odległość:
... km
Nie. #224883
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Frankia Fiat Ducato 290
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.