Nie. #47846
Zakończenia
Frankia Compact Class
Koniec aukcji: pt., 27.09.2024, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Compact Class |
| Początkowa rejestracja | 10/2007 |
| Przebieg | 128.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2148 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.880 kg |
| Długość w mm | 7.060 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| ABS | |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Wspomaganie hamowania awaryjnego | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Wspomaganie układu kierowniczego | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki użytkowania
Lokalizacja
Niemcy, Leipzig
Kod Pocztowy: 04109
Odległość:
... km
Nie. #47846
Zakończenia
Frankia Compact Class
Koniec aukcji: pt., 27.09.2024, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.