Nie. #224539
Aktywny
Frankia A700
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A700 |
| Początkowa rejestracja | 11/2001 |
| Przebieg | 205.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.170 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Oststeinbek
Kod Pocztowy: 22113
Odległość:
... km
Nie. #224539
Aktywny
Frankia A700
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.