Nie. #183223
Aktywny
Frankia A 840 plus
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A 840 plus |
| Początkowa rejestracja | 12/2019 |
| Przebieg | 91.300 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 8.380 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Wahadło CBS wskazuje na zakłócenia, ale nimi nie jest
Lokalizacja
Niemcy, Stadtallendorf
Kod Pocztowy: 35260
Odległość:
... km
Nie. #183223
Aktywny
Frankia A 840 plus
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.