Nie. #226428
Aktywny
Frankia 6700 ED
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Frankia |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | 6700 ED |
| Początkowa rejestracja | 07/2006 |
| Przebieg | 83.500 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2685 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.600 kg |
| Długość w mm | 6.780 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, System dźwiękowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, 71720 Oberstenfeld
Kod Pocztowy: 71720
Odległość:
... km
Nie. #226428
Aktywny
Frankia 6700 ED
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.