Nie. #219136
Aktywny
Forster V 636 EBL
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:17)
Dostępność: 04. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Forster |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | V |
| Modell | 636 EBL |
| Początkowa rejestracja | 03/2021 |
| Przebieg | 24.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.360 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kloster Veßra
Kod Pocztowy: 98660
Odległość:
... km
Nie. #219136
Aktywny
Forster V 636 EBL
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:17)
Dostępność: 04. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.