Nie. #194760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Forster T 699 VB
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 11:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Forster |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 699 VB |
| Początkowa rejestracja | 03/2014 |
| Przebieg | 146.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Naprawione pęknięcie na rogu tylnego zderzaka (tylko plastikowa osłona)
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Langenfeld
Kod Pocztowy: 40764
Odległość:
... km
Nie. #194760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Forster T 699 VB
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 11:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.