Nie. #207074
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Forster T 649 HS
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Forster |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 649 HS |
| Początkowa rejestracja | 11/2019 |
| Przebieg | 23.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.490 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bamberg
Kod Pocztowy: 96052
Odległość:
... km
Nie. #207074
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Forster T 649 HS
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.