Nie. #169912
Aktywny
Forster T 599 HB
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Forster |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 599 HB |
| Początkowa rejestracja | 11/2020 |
| Przebieg | 34.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Herten
Kod Pocztowy: 45701
Odległość:
... km
Nie. #169912
Aktywny
Forster T 599 HB
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.