Nie. #216847
Aktywny
Forster A 699 HB
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 16:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Forster |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | A |
| Modell | 699 HB |
| Początkowa rejestracja | 05/2017 |
| Przebieg | 67.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Altmannstein
Kod Pocztowy: 93336
Odległość:
... km
Nie. #216847
Aktywny
Forster A 699 HB
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 16:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.