Nie. #211606
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ford Transit Tourneo
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ford |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Transit Tourneo |
| Początkowa rejestracja | 02/2012 |
| Przebieg | 119.913 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 92 kW (125 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.332 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie wgniecenie z tyłu po lewej stronie, w górnej części drzwi.
Zadrapania na tylnym lewym nadkolu.
Ślady użytkowania wynikające z wieku, częściowo zamalowane pisakiem.
Mała plamka z przodu po prawej stronie między drzwiami.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Berkenthin
Kod Pocztowy: 23919
Odległość:
... km
Nie. #211606
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ford Transit Tourneo
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.