Nie. #223685
Okazja do zakupu
Ford Nugget Hochdach
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:14)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ford |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Nugget Hochdach |
| Modell | Nugget Hochdach |
| Początkowa rejestracja | 09/2008 |
| Przebieg | 50.500 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Środkowy właz dachowy zamknięty z powodu usterki silnika
Ale włazy są szczelne!
Lokalizacja
Niemcy, Detmold
Kod Pocztowy: 32758
Odległość:
... km
Nie. #223685
Okazja do zakupu
Ford Nugget Hochdach
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:14)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.