Nie. #224261
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ford Hehn Mobil
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 11:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ford |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Hehn Mobil |
| Początkowa rejestracja | 10/1999 |
| Przebieg | 76.500 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 63 kW (86 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2496 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.830 kg |
| Długość w mm | 5.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Rettenbach
Kod Pocztowy: 89364
Odległość:
... km
Nie. #224261
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ford Hehn Mobil
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 11:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.