Nie. #225101
Aktywny
Ford Ford Transit/Tourneo
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 10:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ford |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Ford Transit/Tourneo |
| Początkowa rejestracja | 09/2009 |
| Przebieg | 279.850 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 63 kW (86 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 4.863 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Lista usterek z ostatniej głównej inspekcji 8/25 zostanie przedstawiona zainteresowanym.
Różne usterki
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hamburger
Kod Pocztowy: 22089
Odległość:
... km
Nie. #225101
Aktywny
Ford Ford Transit/Tourneo
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 10:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.