Nie. #222559
Aktywny
Eura Mobil Profila T 720 QF
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Profila T 720 QF |
| Początkowa rejestracja | 08/2020 |
| Przebieg | 35.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.400 kg |
| Długość w mm | 7.407 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia |
Opis ogólny
Znane wady
- Uszkodzona prowadnica papieru przyciemniającego drzwi kierowcy
- Haki/skrzydełka przesuwnych drzwi łazienkowych wysunięte z dolnej prowadnicy (przyczyna nieznana, jeszcze po poprzednim właścicielu)
- Otwory na śruby w ścianie nad kanapą po stronie pasażera
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Troisdorf
Kod Pocztowy: 53844
Odległość:
... km
Nie. #222559
Aktywny
Eura Mobil Profila T 720 QF
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.