Nie. #219856
Aktywny
Eura Mobil Ls656
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Ls656 |
| Początkowa rejestracja | 04/1999 |
| Przebieg | 199.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.800 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Langenselbold
Kod Pocztowy: 63505
Odległość:
... km
Nie. #219856
Aktywny
Eura Mobil Ls656
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.