Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Integra Line 720 EB Automatik |
| Początkowa rejestracja | 03/2017 |
| Przebieg | 87.800 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa zanieczyszczenia | Euro 6 |
| Odznaka środowiskowa | 4 (Zielony) |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.700 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Szerokość w mm | 2.322 mm |
| Wysokość w mm | 2.880 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ***************** |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | średni |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
| Stan drugiego kompletu opon (ocena) | średni |
| ABS | |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Podgrzewana przednia szyba | |
| Asystent ruszania pod górę | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Światło przeciwmgielne | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Monitorowanie ciśnienia w oponach | |
| Reflektory | Światła do jazdy dziennej |
| Wspomaganie układu kierowniczego | |
| Ogrzewanie postojowe | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
2 naprawione uszkodzenia powypadkowe: Naprawiono tylny zderzak postojowy po stronie pasażera. Został naprawiony i polakierowany, a na dole wymieniono niewielką plastikową część (patrz załączone zdjęcie). Obie naprawy zostały przeprowadzone niezależnie od siebie przez wyspecjalizowane firmy. Istnieje faktura za lakierowanie na około 400 €.
Plastikowa część na dole została naprawiona przez inną specjalistyczną firmę w związku z drugim uszkodzeniem, które miało miejsce z tyłu po stronie pasażera, ponieważ te części są ze sobą połączone. Faktura istnieje. 600 €.
Ostatnie dwa zdjęcia powyżej pokazują uszkodzenie PRZED naprawą.
Uszkodzenie spowodowane wodą znajdowało się w górnej części dużego włazu dachowego. Klapa dachowa została usunięta i ponownie uszczelniona przez certyfikowaną firmę Eura Mobil w ramach gwarancji producenta.
Pojazd właśnie przeszedł bieżący test szczelności i nie stwierdzono żadnych usterek.
Plamy wody są ledwo widoczne lub już niewidoczne.
Zarysowanie po stronie kierowcy w dolnej tylnej części nie zostało naprawione.
Naprawa nieszczelności dużej klapy dachowej
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz