Nie. #207667
Aktywny
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:39)
Dostępność: 01. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Integra Line 720 EB |
| Początkowa rejestracja | 06/2017 |
| Przebieg | 98.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.400 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Pęknięcie uchwytu tylnej lampy nośnej
Uszkodzona płytka obwodu ogrzewania ciepłej wody Alde
Oznaki użytkowania współmierne do wieku
Lokalizacja
Niemcy, Speyer
Kod Pocztowy: 67346
Odległość:
... km
Nie. #207667
Aktywny
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:39)
Dostępność: 01. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.